Hakkımızda

Hakkımızda

a-tune ears, 21 yıllık işitme sektörü tecrübesi ve sektörün en gelişmiş teknik imkanlarına sahip tecrübeli kadrosu ile çok değerli müzisyenlerimizin önemli bir ihtiyacı olan kişiye özel (inear monitör) kulaklıkları üreten bir kuruluştur.

Alanında uzman Odyometrist ve Teknik ekibi ile değerlendirme ve üretim aşamalarını titizlikle takip ederek, en iyi ve istenen ses kalitesini sunan monitör kulaklıkları kullanıcıların hizmetine sunmaktan mutluluk duymaktadır. 

a-tune ears, tamamlanan ve müzisyenlerimizin hizmetine sunulan ürünlerin bakım, onarım, revizyon veya özel istekler konusunda kesintisiz hizmet vermeyi ve kullanıcı memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiş bir kuruluştur.

Bu ilkeler ışığında en iyi ve en yeni teknoloji ile hizmet vermeyi vazgecilmez ilke sayan çalışanları ile siz değerli müzisyenlerin hizmetinde olmaktan memnuniyet duyar.

 

 

 

Biz Kimiz?

  • Misyonumuz

    a-tune ears, araştırma öncelikli bir kuruluş olarak ürettiği teknolojiyi sanat ve sanatçıların hizmetine sunmayı misyon edinmiş bir kuruluştur. 

  • Vizyonumuz

    a-tune ears, ileri teknolojiyi uzman kadrosu ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek bir hizmet sunmak ve kişiye özel kulaklık alanında kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinen bir kuruluştur.

  • Kalite Politikamız

    Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, kaynaklarının etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.